Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Talkin' Things Sp. zo.o. z siedzibą w: ul. Poleczki, Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn pakujących i urządzeń produkcyjnych

Inter Human

5 5007 500 brutto / mies.
  • Poleczki 19, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Inter Human

Poleczki 19

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do produkcji znaczników w technologii RFID (zapewniamy pełne szkolenie z zakresu naszej technologii produkcji)

  • Terminowa realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym i dbałość o wysoką jakość wyrobów

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Dobór i kontrola odpowiednich parametrów w procesie produkcji

  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (mile widziany przemysł poligraficzny, obsługa maszyn drukarskich do produkcji i konfekcjonowania etykiet)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym

  • Dbałość o szczegóły, dokładność podczas wykonywanej pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (obsługa interfejsu maszyny w języku angielskim).

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Nowoczesną halę produkcyjną i pracę w nieuciążliwych warunkach

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Nasz Klient, Talkin' Things to znana na całym świecie polska marka, produkująca innowacyjne rozwiązania z dziedziny inteligentnych opakowań. Trendy światowe wskazują na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu produkty, a doskonała jakość produktów Talkin' Things pozwoliła firmie na ugruntowanie silnej pozycji na rynkach światowych. Miejsce pracy znajduje się w zakładzie produkcyjnym w Warszawie przy ulicy Poleczki 19.