Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn pakujących - produkcja kawy

Job Talent NV

11 850 brutto / mies.
  • Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + trzynasta pensja

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie maszyn pakujących

  • Wykrywanie i usuwanie usterek

  • Rozwiązywanie problemów

  • Naprawianie maszyn.

  • Mile widziana osoba, która już pracował na maszynach pakujących, ponieważ zna cały proces, a szkolenie nie trwa długo.

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym

  • Lubisz aktywną, fizyczną pracę

  • Masz praktyczną mentalność z dozą zdrowego myślenia i technicznego wglądu

  • Pracujesz w bezpieczny, jakościowy i higieniczny sposób

  • Lubisz współpracować i komunikować się jasno i skutecznie

  • Chcesz pracować w systemie 2-zmianowym

  • Masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + czeki żywnościowe

  • Stabilną pracę z możliwością przejścia na stały kontrakt

  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii

  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • PLN 11.850,00 + PLN 756 Czeki zywnosciowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Praca jako Operator w firmie oznacza pomoc w dalszym doskonaleniu naszych zmechanizowanych i automatycznych linii produkcyjnych. Za pomocą oprogramowania MES będziesz miał wgląd w wydajność całej linii produkcyjnej oraz poszczególnych maszyn. Będziesz również pracował pomiędzy maszynami sortującymi, ważącymi, pakującymi itp. w celu osiągnięcia pożądanej produkcji wraz ze swoim zespołem. Dział cytrusów jest nowo wyposażonym działem w firmie Bakker i nadal jest w fazie rozwoju. Przyjrzeliśmy się krytycznie wszystkim stanowiskom pracy i zaprojektowaliśmy je ergonomicznie zgodnie z najnowszymi standardami.

Firma jest największą palarnią kawy w Belgii i ważnym graczem na europejskim rynku kawy private label. Firma oferuje kompleksową obsługę i dąży do doskonałej jakości. Produkuje szeroką gamę produktów kawowych: kawę ziarnistą, paloną i mieloną, pady oraz szeroką gamę kapsułek. Fabryka produkuje kapsułki do kawy (nespresso).

Przewiń do profilu firmy