Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Operator maszyn

MAZOP Group Sp. z o.o.O firmie

MAZOP Group Sp. z o.o.

św. Tomasza 4

Parzniew (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji opakowań (drukarek fleksograficznych, maszyn sztancujących oraz składarko-sklejarek),

  • kontrola jakości produkowanych opakowań,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z maszynami,

  • znajomość obsługi komputera,

  • zręczność manualna,

  • dobra organizacja pracy ,

  • dokładność, zaangażowanie, punktualność,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna + karta multisport,

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premię,

  • przyjazne środowisko pracy.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla e-commerce jak również rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem pianek (www.mazop.pl).

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem dzięki czemu nasza produkcja rośnie w bardzo szybkim tempie z roku na rok. W związku z tym poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój osób do tego aby wspólnie osiągać nowe cele.

Przewiń do profilu firmy