Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

PREBENA - POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0007 000 brutto / mies.
  • Szkolna 5, Plewiska (pow. poznański)
    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Szkolna 5

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą maszyn i zachowaniem ciągłości produkcji

  • Kontrola jakości wytwarzanych wyrobów

  • Konserwacja maszyn we współpracy z działem utrzymania ruchu

  • Dbanie i utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Sprawność manualna

  • Mile widziana wiedza z zakresu mechaniki maszyn z branży metalowej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i pomiarowymi

  • Dokładność i precyzja podczas realizacji produkcji

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole

  • Gotowość do pracy w trybie 2-3 zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość odbywania szkoleń technicznych

O nas

Przedsiębiorstwo PREBENA od ponad 50 lat prosperuje na świecie jako producent zszywek, gwoździ, sztyftów oraz narzędzi pneumatycznych, ręcznych i kompresorów. Produkty ze logiem PREBENA znajdą Państwo w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

PREBENA-Polska jest generalnym przedstawicielem firmy PREBENA na obszarze Europy Środkowo-wschodniej. W naszej siedzibie zlokalizowanej w Plewiskach pod Poznaniem z dogodnym dojazdem komunikacji miejskiej, zajmujemy się produkcją zszywek, sztyftów i gwoździ, a także prowadzimy dystrybucję i serwis narzędzi pneumatycznych marki PREBENA.

Stabilny i długofalowy rozwój przedsiębiorstwa we wszystkich jego obszarach możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są największym kapitałem i siłą przedsiębiorstwa i to dzięki wartościowym pracownikom przedsiębiorstwo może dynamicznie się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, rzetelne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość, zaangażowanie i twórcze myślenie.

Oferując stabilne warunki zatrudnienia, dajemy również możliwość rozwoju osobistego, poprzez ścieżkę kariery umożliwiającą objęcie także stanowisk kierowniczych.

Ciągle rozwijając przedsiębiorstwo, chcemy tworzyć przyjazne miejsce pracy, z miłą atmosferą, z naciskiem na zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.