Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Pniewy, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.08.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem i członkiem międzynarodowej grupy przedsiębiorstw.
    W naszym zakładzie z siedzibą w Pniewach, powiat szamotulski, zatrudniającym ponad 100 pracowników, zajmujemy się produkcją metalowych systemów regałowych do sklepów i magazynów, wszystkich branż.

    W celu wzmocnienia załogi naszego zakładu poszukujemy od zaraz

    Miejsce pracy: Pniewy

    Twoje zadania

    • Wykonywanie prostych czynności manualnych przy maszynach produkcyjnych na różnych liniach
    • Dbanie o czystość i funkcjonalność swojego miejsca pracy oraz przestrzegania zasad BHP

    Oczekujemy

    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • Punktualności, sumienności, zaangażowania

    Oferujemy

    • Stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat  w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
    • Dogodną lokalizację
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Program premiowy i bonusowy
    • Możliwość pracy w pełnopłatnych nadgodzinach
    • Stale, comiesięczne wynagrodzenie zawsze na koncie pracownika na czas do 10. każdego miesiąca
    • Szkolenia stanowiskowe oraz inne szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
    • Możliwość pracy indywidualnej jak i pracy w zaangażowanym zespole, dążącym do wspólnych celów

    100000

    metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej

    50

    lat doświadczenia
    Tradycja i doświadczenie

    900

    pracowników
    z 50 krajów

    105000

    ton stali
    rocznego przerobu
    Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Jeśli tak, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Wstępną informację otrzymają Państwo pod numerem telefonu 61 291 05 97 w 58

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tegometall Galva Sp. z o.o.z siedzibą w Pniewach, przy ul. Konińskiej 26 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Tegometall Galva Sp. zo.o. z siedzibą w Pniewach przy ul. Konińskiej 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom
    bottom