Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn poligraficznych

  • Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)

    Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.

    Aktualnie dla nowoczesnej firmy z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce: Długołęka (pow. wrocławski)
    OMP/03/18
    umowa o pracę
    nowoczesne maszyny
    nowe wyzwania

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w formie umowy o pracę
    • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe
    • realne możliwości awansu
    • pracę na nowoczesnych maszynach

    Główne zadania operatora to:

    • obsługa maszyn poligraficznych Heidelberg na linii drukującej oraz zbierająco-klejącej
    • przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy
    • kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z procedurami

    Oczekujemy, że będziesz posiadać:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w branży poligraficznej
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
    • umiejętność pracy z dużą dokładnością i precyzją
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom