Operator maszyn poligraficznych

  • łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inex Drukarnia Sp. z o.o. Sp. k.

    Drukarnia offsetowa z 25-letnim doświadczeniem.
    Specjalizujemy się w produkcji opakowań.

    Opis stanowiska:

    • Praca na pełen etat;
    • Obsługa składarko - sklejarek 1-4 pkt. klejenia,
    • Obsługa maszyn sztancujących

    Wymagania:

    • Mile widziana znajomość specyfiki pracy w drukarni.
    • Komunikatywność.
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego lub przyuczenia do zawodu.
    • Stałe godziny pracy.
    • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk "Aplikuj".

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.