Oferta pracy

Operator maszyn

ELCOM PROPACK Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Cisowa 2

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pracownik fizyczny

Firma ELCOM PROPACK Sp. z o.o. od lat produkuje opakowania foliowe

oraz wykonuje nadruki na foliach. Współpracuje z wieloma odbiorcami

swoich wyrobów z branż spożywczych, chemicznych, opakowaniowych

i innych. Pracujemy w oparciu o wymogi normy ISO 9002.

Opis stanowiska:

  • Oferujemy pracę przy obsłudze maszyn do konfekcji folii tj. zgrzewarkach, krajarkch itp.
  • Przewidujemy okres nauki i adaptacji do pracy na poszczególnych maszynach.
  • Praca jest zmianowa wg miesięcznego ustalonego grafiku pracy.

Oczekiwania:

  • Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, chęci nauki obsługiwania urządzeń, sumienności, przestrzegania przepisów BHP.

Oferujemy:

  • stałą pracę po okresie przyuczenia oraz konkurencyjne
  • wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELCOM PROPACK Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest ELCOM PROPACK Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Wierzbowej 170. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy