Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - pracownik działu produkcji

Kazimierz Mitroszewski Przedsiębiorstwo TOOLCOO firmie

  • Kościelna 34, Mońki
    Mońki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kazimierz Mitroszewski Przedsiębiorstwo TOOLCO

Kościelna 34

Mońki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, drobne prace manualne,

  • Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu,

  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbałość o powierzony sprzęt,

  • Kontrola jakości wykonywanych detali,

  • Realizacja produkcji na podstawie dokumentacji rysunkowej,

  • Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne),

  • Doświadczenie: min rok na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.),

  • Dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania),

  • Znajomość programowania maszyn i obsługa obrabiarek CNC,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Rzetelna samokontrola wykonywanych procesów produkcyjnych,

  • Sumienność oraz uczciwość.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia,

  • System premiowy,

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole.

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: Akcesoria opakowaniowe, Akcesoria dachowe, Nierdzewne systemy montażowe, Sprężyny oraz wyroby z drutu.

Przewiń do profilu firmy