Logo Pracuj.pl

Operator maszyn – Pracownik gospodarczy

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o.O firmie

  • Suchy Las (pow. poznański)
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpiecznej i efektywnej obsługi technicznej maszyn i urządzeń,
  • efektywna praca przy załadunku i rozładunku,
  • prace związane z eksploatacją maszyn,
  • prowadzenie prac porządkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. C,
  • uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowe klasa II,
  • uprawnienia operatora koparko-ładowarki klasa III,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane (ze zmiennym wysięgiem kategorii II WJO).

To oferujemy

  • szkolenia i kursy,
  • Multisport-dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • LuxMed - prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wakacji dla dzieci,
  • dofinansowanie do świąt,
  • paczki świąteczne,
  • parking.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do świąt

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o.

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. prowadzi działalność związaną z ochroną środowiska w zakresie gospodarki odpadami poprzez eksploatację składowiska odpadów komunalnych miasta Poznania w Suchym Lesie, Instalacji do odzysku odpadów biodegradowalnych (Biokompostowni) oraz Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

Operator maszyn – Pracownik gospodarczy, Suchy Las (pow. poznański)