Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

Herbapol Lublin S.A.

  • Składowa 3, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Składowa 3

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • dyspozycyjność (praca na 3 zmiany, również w weekendy)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • do wynagrodzenia premia

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • rabat na firmowe produkty

  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Przewiń do profilu firmy