Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn – Pracownik produkcji

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.O firmie

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.

Tadeusza Regera 30

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

Chcesz dołączyć do zespołu fachowców, produkujących jedne z najlepszych narzędzi

tnących na świecie?

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane

  • zdolności manualne

  • dokładność wykonywanej pracy i samodzielność

  • dobra organizacja własnej pracy

  • komunikatywność, zaangażowanie i sumienność

  • silna motywacja do pracy

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość awansu zawodowego

  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów

  • bogaty pakiet socjalny

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy