Logo Pracuj.pl

Operator maszyn - Pracownik produkcji

EMV GIESSLER GROUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Buczkowice (pow. bielski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

EMV GIESSLER GROUP POLSKA sp. z o.o.

Wczasowa 733A

Buczkowice (pow. bielski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa narzędzi i elektronarzędzi, maszyn i stołów do okuwania,
  • obróbka profili PVC (frezowanie, cięcie, wiercenie),
  • składanie profili PVC (okuwanie, szklenie, pakowanie),
  • wykonywanie prac zgodnie z przyjętym planem zadań,
  • dbałość o prawidłową realizację zadań i stan techniczny narzędzi pracy,
  • dbałość o powierzony sprzęt i materiał.

Nasze wymagania

  • znajomość produkcji stolarki PVC,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami,
  • dokładność i precyzja podczas wykonywania zadań.

To oferujemy

  • umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny),
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00,
  • pracę w firmie rodzinnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w ambitnym zespole,
  • komfortowe warunki pracy.

O nas

Producent okien PVC i Aluminium firma Emv Giessler Group Polska Sp. z o.o. właściciel systemu EMV-SYSTEM w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje

pracowników produkcji PVC na stanowisko: Operator Maszyn.

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.

Zapłocie Duże

43-300 Bielsko-Biała

+48 797526123

Operator maszyn - Pracownik produkcji, Wczasowa 733A, Buczkowice (pow. bielski)