Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - Pracownik produkcji

MASKLOGIK CONVERTING sp. z o.o.

3 3004 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Kroczymiech 40

Osiedle Stara Huta

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji oraz systemów maskowania, wykrojów z taśm samoprzylepnych, etykiet i folii

  • dbałość i porządek na stanowisku pracy

  • stosowanie się do ustalonych i obowiązujących w firmie zasad BHP i P.POŻ. oraz normy ISO 9001:2015

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • stosowanie się do poleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne

  • dokładność

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana podstawowa znajomość mechaniki

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełny etat

  • możliwość przyuczenia i szkoleń

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

O nas

W zakresie działalności firmy Masklogik Converting Sp. z o.o. znajdują się:

-produkcja systemów maskowania, zabezpieczania elementów samochodów-specjalne folie ochronne, wycinane w kształty detali oraz systemy ich aplikowania na posiadanych maszynach tnących/sztancujących,

-działalność handlowa-realizujemy niszowe, nietypowe zapotrzebowania klientów.

Masklogik Converting dzięki korzystaniu z najnowszych technologii jest w stanie kompleksowo wykonywać powierzone zlecenia. Naszymi klientami są głównie firmy zajmujące się branżą automotive.