Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - Pracownik produkcji

WOJCIECH WŁODARSKI PHU DREWMET PHU DREWMED S C

19,7025 brutto / mies.
  • Szkolna 18, Chynów (pow. grójecki)
    Chynów (pow. grójecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), W zalezności od chęci pracownika może pracować również w weekendy oraz święta
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Szkolna 18

Chynów (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • bicie palet

  • zajmowanie się nie tylko obsługą maszyn, ale również ich konserwacją oraz kontrolą stanu technicznego

  • zgłaszanie konieczności wykonania naprawy maszyny (zazwyczaj osobie odpowiedzialnej za serwis) w przypadku znalezienia usterki

  • zwracanie szczególnej uwagi na jakość wykonanych produktów

  • dbanie o czystość swojego stanowiska pracy

Nasze wymagania

W roli operatora maszyn sprawdzają się osoby dokładne i skrupulatne, o zdolnościach manualnych. Pracownicy powinni wyróżniać się umiejętnością czytania rysunku technicznego i znajomością maszyny, którą obsługują.

Mile widziane zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych

To oferujemy

  • rozwój, rozumiany jak próbowanie czegoś nowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • ubrania robocze wydawane raz w roku

  • Wyzwania, czyli nowe projekty

  • Poczucie przynależności

O nas

Jako licencjonowany producent specjalizujemy się w przede wszystkim w produkcji palet Epal i palet fitosanitarnych. Produkcja palet jednorazowych, przemysłowych czy palet nietypowych stanowi duży udział w całkowitej produkcji. Asortyment produktów jest ciągle poszerzany zgodnie z życzeniem klientów i potrzebami rynku. Nie mniej jednak naszą specjalnością są przede wszystkim palety o następującej charakterystyce:

Paleta 1200x800 EPAL

1200x1000

1200x800 jednorazowa

1200x800 przemysłowa

1200x900

1100x900

1000x900

1000x800