Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - Pracownik produkcji

Spółdzielnia Pszczelarska APIS

  • Diamentowa 23, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Diamentowa 23

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie i nadzorowanie instalacji technologicznej, wodnej i parowej.

  • Prowadzenie dezynfekcji zbiorników i przewodów technologicznych.

  • Obsługiwanie wirówki, filtrów, stosowanych w procesie oczyszczania wyrobów.

  • Kontrolowanie i regulowanie parametrów technologicznych w poszczególnych fazach produkcji zgodnie instrukcjami.

  • Mycie, dezynfekowanie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Punktualność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Nastawienie na budowanie dobrej atmosfery wśród współpracowników.

  • Książeczka zdrowia z badaniami do celów sanitarno- epidemiologicznymi.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych pracowników i przełożonych.

  • Stabilną pracą w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej.

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracowniczy program emerytalny.

  • Pakiet socjalny.