Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn – Pracownik produkcji

Szkłoland sp. z o.o.O firmie

  • Gutkowo 52B, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szkłoland sp. z o.o.

Gutkowo 52B

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn i wykonywanie pracy zgodnie z instrukcją stanowiskową,

  • Kontrola wytwarzanych produktów,

  • Staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie linii produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Zaangażowanie, dokładność i rzetelność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w przemyśle - praca na hali produkcyjnej.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie, Karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Szkłoland Sp. z o.o. jest wiodącym w regionie warmińsko-mazurskim przetwórcą szkła budowlanego, dekoracyjnego oraz meblowego. Dla naszych Klientów stworzyliśmy szeroką ofertę - pełny asortyment szkła płaskiego i luster wszystkich światowych producentów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: http://szkloland.pl

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja:

Etapy rekrutacji:

1)Rozmowa telefoniczna z kandydatem

2)Rozmowa w siedzibie firmy w uzgodnionym terminie i przedstawienie warunków pracy i płacy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Kontakt telefoniczny: 606 300 419 / 89 523 96 75