Logo Pracuj.pl

Operator maszyn - pracownik produkcji

GEALAN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

GEALAN Polska Sp. z o.o.

Rudzka 31

Rzgów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji profili okiennych;
  • Dbanie o jakość produktów;
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowanie, chęć do pracy i nauki,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju;
  • dogodny dojazd autobusem MPK Łódź (linia 50 i 56);
  • przyjazne miejsce pracy, pracę w zgranym zespole pracowników;
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport, świadczenia okolicznościowe, imprezy integracyjne,

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych w Europie.

Operator maszyn - pracownik produkcji, Rudzka 31, Rzgów