Oferta pracy

Operator maszyn - pracownik wsparcia produkcji

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.O firmie

  • Nasienna 30, Koluszki
    Koluszki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Nasienna 30

Koluszki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa konwencjonalnych i sterowanych numerycznie maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej (zapisy pomiarów itp.)

  • Prowadzenie regularnych przeglądów stanowiskowych

  • Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń (czystość, stan techniczny).

  • Odczyt i kontrola parametrów procesowych, nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją.

  • Diagnozowanie problemów technicznych

  • Przestrzegania zasad BHP oraz czynny udział w ich wdrażaniu

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń – również do przyuczenia

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Umiejętność czytania instrukcji / rysunku technicznego

  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

Przewiń do profilu firmy