Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn produkcyjnych

  • Błonie, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie
    Nr ref.: 07/05/2019

    Zakres obowiązków:

    • obsługa linii produkcyjnej
    • ustawianie parametrów, uruchamianie i wyłączanie maszyn
    • kontrolowanie procesu produkcji w zakresie dozowania surowców, paletyzowania i składowania
    • utrzymywanie porządku na podległym stanowisku pracy
    • zgłaszanie awarii i problemów technicznych
    • ścisła współpraca z kierownikami produkcyjnymi

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy przy produkcji i obsłudze maszyn (przemysł spożywczy)
    • wykształcenie minimum zawodowe techniczne (mile widziane średnie i wyższe techniczne)
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • gotowość do pracy zmianowej
    • sumienność, zaangażowanie, łatwość przyswajania wiedzy

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • bardzo korzystny system wynagradzania
    • szkolenia

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.