Logo Pracuj.pl

Operator maszyn produkcyjnych (bobiniarki, przewijarki)

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30 -06:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + trzynasta pensja

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Austriacka 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zaangażowany w proces produkcyjny opakowań miękkich - cięcie materiałów na maszynach tnących (slitterach);
  • Będziesz miał okazję poznać proces produkcyjny - do Twojego zakresu obowiązków będzie należało przygotowanie maszyn do pracy (ustawienia cięcia) oraz - po uprzednim przeszkoleniu - samodzielnie prowadzenie procesu zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wymaganiami jakościowymi i technologicznymi;
  • Będziesz odpowiedzialny za dbałość o bezpieczeństwo swoje i swoich kolegów z pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania oraz zapewnienie czystości i porządku w obszarze pracy.

Podział czasu pracy

100%

Praca z maszynami w ruchu

100%

Praca fizyczna

100%

Praca z komputerem

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialne podejście do pracy i bezpieczeństwa w pracy oraz przestrzegania zasad wewnątrzzakładowych (w tym dotyczących bezpieczeństwa);
  • Zaangażowanie i nastawienie na efektywność i współpracę;
  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30);
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w charakterze operatora maszyn, wykształcenie techniczne oraz uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Constantia Teich Poland Sp. z o.o.;
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe oraz premia regulaminowa, a po przepracowanym pełnym roku kalendarzowym – premię roczną);
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30);
  • Pomoc we wdrożeniu do nowych obowiązków;
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Dbałość o BHP i komfort pracy
  • Karty sportowe

Znajduje się w woj. łódzkim w miejscowości Rogowiec i jest jedną z dwóch polskich fabryk Grupy Constantia Flexibles zaopatrującą Klientów w opakowania do żywności.

Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą z ponad 25-letnią historią. Obecnie zatrudniamy około 250 pracowników, którym staramy się stworzyć stabilne i komfortowe warunki pracy. Dzięki prowadzonym programom i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapewniamy naszej załodze bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie. Jedną z naszych wartości jest ciągłe doskonalenie – od procesów, przez inicjatywy propracownicze, aż po produkty dla naszych klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów, czego potwierdzeniem są certyfikaty jakości oraz pozytywne wyniki audytów socjalnych.

Jako producent opakowań foliowych, wraz z naszymi klientami, dbamy o ochronę towarów, zdrowia konsumentów i wspieranie zrównoważonego rozwoju. Dzięki prowadzonym wspólnie inicjatywom na rzecz lokalnych społeczności i środowiska staramy się kreować lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce wziąć aktywny udział w tworzeniu lepszej przyszłości To oferta dla osób szukających wartościowej i rozwojowej pracy w bezpiecznym, stabilnym środowisku, które potrafią i chcą dostarczać najwyższą jakość i dobre wyniki. Jeśli tak jak my, chcesz mieć aktywny udział w opracowywaniu zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie - do rozwijania swojego talentu i kształtowania świata razem z nami.

Aktualne oferty pracodawcy
2022/3

Operator maszyn produkcyjnych (bobiniarki, przewijarki), Austriacka 5, Rogowiec (pow. bełchatowski)