Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn produkcyjnych

TAP Telion Air Pac sp. z o.o.

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkującej koperty,

  • Współpraca z osobą odpowiedzialną za pakowanie wyrobu gotowego,

  • Dbanie o stan maszyny we współpracy z Działem Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Praca dwuzmianowa (wymagana gotowość do pracy trzyzmianowej),

  • Dyspozycyjność,

  • Chęć rozwoju,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, oraz umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie od 3000zł netto/msc,

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • Możliwość dalszego rozwoju.