Oferta pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych - Fabryka Kuchenek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Regulacja, ustawianie oraz przezbrajanie maszyn i narzędzi zgodnie z dokumentacją technologiczną i potrzebami produkcyjnymi

  • Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie, maszyn i przyrządów

  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy w obszarze wykonywanych obowiązków oraz o standardy 5S

  • Wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy urządzeń oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu usuniecie awarii

  • Kontrola jakościowa produkowanych detali

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne

  • Doświadczenie w procesach związanych z obsługą i parametryzacją zautomatyzowanych linii technologicznych oraz doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących MSK

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Znajomość TPM, uprawnienia UDT na „suwnice, wciągarki wciągniki, żuraw stacjonarny” oraz uprawnienia SEP E1 do 1 kV w zakresie obsługi i  uprawienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego - mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, fundusz socjalny, nagrody finansowe za polecenia pracownicze

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport lub system kafeteryjny