Operator Maszyn Produkcyjnych

  • Gostyń, Rawicz, Leszno, Jarocin (pow. jarociński), Krotoszyn, Kościan, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-07-25
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-08-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, Polskiej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gostyń (okolice), Kościan, Krotoszyn, Leszno, Rawicz, Jarocin (pow. jarociński)

    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Obsługa systemu informatycznego,
    • Realizacja planu produkcyjnego,
    • Przestrzeganie norm jakości i procedur produkcyjnych,

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum zawodowego,
    • Doświadczenia w pracy z maszynami tnącymi,
    • Pracowitości, uczciwości i chęci podjęcia długoterminowej współpracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 20 pln/h,
    • Comiesięczne premie uzależnione od wyników pracy,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
    • Możliwość wypracowania nadgodzin,
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
    • Wyprawkę szkolną,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,
    • Liczne imprezy integracyjne, oraz wiele więcej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!