Operator Maszyn Produkcyjnych - Konfekcjoner

  • Świerkówki (pow. obornicki), Oborniki, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.02.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 29.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp. j. konfekcjoner środków ochrony roślin oraz hurtownia ogrodnicza poszukuje osoby na stanowisko:

    OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH, KONFEKCJONER
    Miejsce pracy: Świerkówki 15 a, 64-605 Wargowo gmina Oborniki, województwo wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • konfekcjonowanie manualne produktów sypkich i płynnych,
    • wypełnianie innych poleceń przełożonych,
    • aktywny udział w rozwoju parku maszynowego zakładu.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • zaangażowania, sumienności i umiejętności pracy w zespole,
    • zmysłu technicznego, zamiłowania do majsterkowania,
    • dbania o porządek na stanowisku pracy,
    • jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe, jesteś dla Nas idealnym Kandydatem.

    Jako Twój przyszły Pracodawca oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń,
    • wczasy pod gruszą,
    • dodatki świąteczne,
    • pracę w rodzinnej atmosferze z doświadczonymi pracownikami.

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:

    temat maila – magazynier

    zapraszamy na:
    opisopis

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU Nr 133, poz. 883)".