Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn produkcyjnych

Pfluger KopertyO firmie

  • Zawiła 56, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pfluger Koperty

Zawiła 56

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Mechaniczne przezbrojenie maszyny pod kolejną produkcję kopert

  • Obsługa maszyny i nadzór nad jej pracą

  • Korekty i proste naprawy maszyny

  • Dbałość o jakość wytworzonych produktów

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Osoba mająca zmysł techniczny i lubiąca pracować z maszynami

  • Umiejętność diagnozowania usterek i ich usuwania

  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym, sporadycznie soboty (dodatkowo płatne)

  • Wykształcenie mechaniczne lub pokrewne (mile widziane)

  • Doświadczenie w przezbrajaniu maszyn produkcyjnych lub innych pracach mechanicznych (mile widziane)

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Zarobki: od 4200 brutto/mc (w tym premia)

  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia

  • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika

  • Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny

  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne

  • Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 114, 178, 201, 204, 233 – przystanek Zawiła

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych opakowań i kopert. Z naszych produktów korzystają ludzie w całej Europie. Należymy do szwedzkiego koncernu Bong. Nazywamy się Pfluger Koperty. Możesz nas znaleźć w Krakowie na ul. Zawiłej 56.

Przewiń do profilu firmy