Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Produkcyjnych

Patelec Elpena Sp. z o.o.O firmie

Patelec Elpena Sp. z o.o.

Świętego Wojciecha 24

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • kontrola wizualna wytwarzanych produktów.

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy III zmianowej,

  • zdolności manualnych,

  • zaangażowania, dokładności i rzetelności,

  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • dofinansowanie do posiłków,

  • dodatki do wynagrodzenia,

  • opieka medyczna,

  • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, upominki dla dzieci),

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej.

Przewiń do profilu firmy