Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn Produkcyjnych

Patelec Elpena Sp. z o.o.O firmie

Patelec Elpena Sp. z o.o.

Świętego Wojciecha 24

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola wizualna wytwarzanych produktów.

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy III zmianowej,
  • zdolności manualnych,
  • zaangażowania, dokładności i rzetelności,
  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dodatki do wynagrodzenia, premie,
  • opieka medyczna,
  • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, upominki dla dzieci).

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej.

Operator Maszyn Produkcyjnych, Świętego Wojciecha 24, Legnica