Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn Produkcyjnych

  • Myszków, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
    Miejsce pracy: Myszków (okolice)
    Nr ref.: OMP/05/2018

    Zadania:

    • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów;
    • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy;
    • obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących produkty garmażeryjne;
    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn wraz z prawidłowym ustawieniem parametrów pracy maszyny;
    • zapewnienie właściwej organizacji pracy, w tym przydzielanie osób do poszczególnych stanowisk;
    • odpowiedzialność za realizację założonych planów produkcyjnych;
    • diagnozowanie oraz samodzielne usuwanie drobnych usterek

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej zawodowe;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office i oprogramowanie klasy ERP;
    • umiejętność pracy pod presją czasu, przy zachowaniu wysokiej jakości;
    • odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność, rzetelność.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie: 3000 zł brutto + premia do 35%;
    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;
    • pracę w systemie 3-zmianowym;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie