Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn produkcyjnych

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa i prowadzenie grupy maszyn i urządzeń,

  • Koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w danym rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem),

  • Regularne, terminowe oraz zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,

  • Wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,

  • Wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,

  • Uczestniczenie w przeglądzie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze/ średnie – mile widziane techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności techniczne,

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane,

  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego mile widziane.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie plus miesięczna premia,

  • Szansę na sprawdzenie się w działaniu przy prawdziwych projektach,

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznej korporacji – jesteśmy liderem w branży!

  • Pracę w nowoczesnym i zaawansowanym zakładzie produkcyjnym,

  • Nieograniczony dostęp do naszych produktów. :-)

  • ZATRUDNIENIE PRZEZ AGENCJĘ PRACY TYMCZASOWEJ.

O TWOIM NOWYM ZESPOLE:

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 30 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC- największego producenta napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie 595 milionom konsumentów wybrane marki, z gamy aż 136 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.