Operator maszyn produkcyjnych

  • Niepołomice, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Obowiązki:

    • Praca z drobnymi elementami powstającymi w procesie produkcyjnym,
    • Praca z narzędziami ręcznymi w zakresie obróbki metalu (docinanie, szlifowanie),
    • Obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Kontrolna nad wykonywanymi elementami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane kierunki ślusarz, mechanik),
    • Umiejętność pracy zgodnie z procedurami oraz rysunkiem technicznym,
    • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
    • Chęć do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Motywujący system wynagrodzenia,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe kandydatów,
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, kartka Multisport, ubezpieczenia grupowe ect.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o przesyłanie CV na podany adres e-mail wraz z poniższą klauzulą ochrony danych osobowych:

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

    Poniższa klauzula jest opcjonalna:

    „Wyrażam także dobrowolną  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

    Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

    bottom