Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn Produkcyjnych - obróbka stali

HR|HUB

3 5006 000 brutto / mies.
  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa różnych stanowisk produkcyjnych do do obróbki stali

  • Produkcja szalunków, zbrojeń, hydroizolacji i innych akcesoriów do betonu dla prestiżowych inwestycji takich jak: Sky Tower, Stadiom Miejski we Wrocławiu, Złote Tarasy w Warszawie

  • Kontrola stanu technicznego maszyn

  • Nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku - WOLNE WEEKENDY :)

  • Dojazd do zakładu produkcyjnego do Kamieńca Wrocławskiego (to tylko 25 minut drogi z centrum Wrocławia, 10 minut z Jelcza – Laskowic, 13 minut z Siechnic)

To oferujemy

  • Stabilna umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą (nie przez agencję pracy)

  • Wynagrodzenie podstawowe + świetnie premie

  • Bezpieczne środowisko pracy (duży respekt do norm i zasad BHP)

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności technicznych (wdrożenie oraz rozbudowany program szkoleniowy)

  • Pracę w kilkunastoosobowym zgranym zespole pracowników (tu nie będziesz anonimowym "trybikiem")

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • ciekawa praca w zgranym zespole

  • stabilne zatrudnienie i długofalowa współpraca

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację Pracowników Produkcji dla jednego z liderów z branży budowlanej.

Jeśli lubisz ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, to dołącz do zespołu pracowników produkujących szalunki dla takich inwestycji budowanych jak: Sky Tower, Stadiom Miejski we Wrocławiu, Złote Tarasy w Warszawie, Sea Towers w Gdyni.

Chcesz porozmawiać o szczegółach oferty pracy? Zadzwoń do mnie (Kasia tel. 664 037 902)

Przewiń do profilu firmy