Logo Pracuj.pl

Operator Maszyn Produkcyjnych

SOBIANEK Sp. z o.o.O firmie

  • Parczew
    Parczew, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
  • Zachowanie obowiązujących standardów, instrukcji i norm jakościowych.
  • Ustawianie oraz uruchamianie zautomatyzowanych linii produkcyjnych.
  • Dbałość o właściwy dobór materiałów.
  • Prowadzenie dokumentacji z wyników produkcji.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy na dłuższy okres czasu.
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premie uznaniowe.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

SOBIANEK Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1992 roku. W obszar działania zaliczyć możemy hurtowy obrót węglem, kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, skup zbóż oraz sprzedaż materiałów budowlanych. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz ich rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Jeżeli posiadasz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz, że dzięki Twoim umiejętnościom przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

Operator Maszyn Produkcyjnych, Parczew