Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn Produkcyjnych

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,

  • obsługę maszyn i urządzeń na zmianie oraz zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania,

  • samodzielne przezbrajanie maszyn i regulacje,

  • przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji farmaceutycznej,

  • zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne),

  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej (mile widziane doświadczenie przy pracy z maszynami tabletkującymi, powlekającymi lub blistrującymi),

  • dyspozycyjność związaną ze zmianowym systemem pracy (praca w systemie 3-zmianowym),

  • aktualną książeczkę sanepidu,

To oferujemy

  • praca z uznanymi markami na rynku

  • nowoczesny park maszynowy

  • współpraca w zgranym zespole

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród kwartalnych

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Jeśli jesteś osobą, która:

  • chce odpowiadać za obsługę nowoczesnych maszyn i urządzeń w branży farmaceutycznej z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych,

  • posiada ogólną wiedzę mechaniczną lub techniczną,

  • ma łatwość przyswajania wiedzy,

  • potrafi dobrze zorganizować swoją pracę,

  • jest dokładna i systematyczna,

  • ceni pracę zespołową,

  • szuka możliwości rozwoju na rynku farmaceutycznym,