Operator Maszyn Produkcyjnych

UNILEVER POLSKA Poznań

5 2005 800 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu produkcji i pakowania wyrobów takich marek jak Knorr, Amino czy Hellmann’s

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych, by wytworzyć produkt najwyższej jakości

  • Wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu,

  • Kontrola zgodności dostarczanych surowców, półfabrykatów i opakowań z dokumentami

  • Dostarczanie terminowo opakowań do linii produkcyjnych

  • Raportowanie wyników produkcji,

  • Współpraca z serwisami technicznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Praca zespołowa jest dla Ciebie czymś naturalnym

  • Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-ro brygadowym

  • Doświadczenie w pracy z maszynami w spożywczej firmie produkcyjnej to Twój dodatkowy atut

To oferujemy

  • Spokojną głowę w kwestii stabilności zatrudnienia, gdyż funkcjonujemy na rynku od wielu lat i cały czas się rozwijamy

  • Wynagrodzenie zasadnicze podane w ogłoszeniu zawiera comiesięczne dodatki za pracę w nocy i 4 brygadach.

  • Kwartalną premię wynikową

  • Praca u nas będzie pełna wyzwań, poznasz ciekawe technologie, różnorodny park maszynowy, a gdy zaproponujesz nam ciekawe pomysły na usprawnienia dodatkowo Cię nagrodzimy

  • Grafik ułożony na 4 miesiące z góry pozwoli Tobie zaplanować i poukładać życie prywatne przy pracy zmianowej

  • Nasz zespół zagwarantuje miłą atmosferę byś czuł/a się u nas komfortowo

  • Możesz liczyć też na upominki świąteczne i dodatek pieniężny na wakacje byś mógł odpocząć z rodziną

  • Zadbamy o Twoje zdrowie, spokój i przyszłość oferując Tobie kartę multisport byś dbał/a o kondycję, Pracowniczy Fundusz Emerytalny byś odłożył/a fundusze na zasłużoną emeryturę oraz pakiet opieki medycznej z bezpłatną stomatologią byś lekarza miał/a zawsze pod ręką, a dla Twojego spokoju opłacimy za Ciebie ubezpieczenie na życie

  • Jako członek naszego zespołu będziesz mógł/mogła kupić kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły spożywcze znanych marek z super rabatami, a kurier dostarczy je Tobie do domu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Lokalizacja: Fabryka Poznań

Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Przewiń do profilu firmy