Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn produkcyjnych

Amplus Sp. z o.o.O firmie

Amplus Sp. z o.o.

62a

Prandocin-Iły (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń, zgodnie z instrukcjami i specyfikacjami DTR,

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, jak również procesów mycia,

  • Bieżąca kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych,

  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej,

  • Terminowa realizacja planu produkcyjnego,

  • Zapewnienie właściwego wykorzystania surowców oraz materiałów produkcyjnych i opakowaniowych,

  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń,

  • Diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych, we współpracy z działem technicznym i brygadzistą zmianowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn/urządzeń produkcyjnych stosowanych w przemyśle spożywczym,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Uczciwość, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,

  • Chęć do zdobywania nowych kwalifikacji,

  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 4 - brygadowym 8 godzinnym,

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne.

To oferujemy

  • Przyjazne warunki pracy,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Program Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

AMPLUS to wiodący polski producent oraz dystrybutor świeżych owoców i warzyw. Doceniany przez dystrybutorów i detalistów z całej Europy, w tym największe międzynarodowe sieci handlowe.

Przewiń do profilu firmy