Oferta pracy

Operator maszyn produkcyjnych

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Austriacka 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zaangażowany w proces produkcyjny opakowań miękkich - cięcie materiałów na maszynach tnących (slitterach);

  • Będziesz miał okazję poznać proces produkcyjny - do Twojego zakresu obowiązków będzie należało przygotowanie maszyn do pracy (ustawienia cięcia) oraz - po uprzednim przeszkoleniu - samodzielnie prowadzenie procesu zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wymaganiami jakościowymi i technologicznymi;

  • Będziesz odpowiedzialny za dbałość o bezpieczeństwo swoje i swoich kolegów z pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania oraz zapewnienie czystości i porządku w obszarze pracy.

Podział czasu pracy
100%

Praca z maszynami w ruchu

100%

Praca fizyczna

100%

Praca z komputerem

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialne podejście do pracy i bezpieczeństwa w pracy oraz przestrzegania zasad wewnątrzzakładowych (w tym dotyczących bezpieczeństwa);

  • Zaangażowanie i nastawienie na efektywność i współpracę;

  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30);

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w charakterze operatora maszyn, wykształcenie techniczne oraz uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Constantia Teich Poland Sp. z o.o.;

  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe oraz premia regulaminowa, a po przepracowanym pełnym roku kalendarzowym – premię roczną);

  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30);

  • Pomoc we wdrożeniu do nowych obowiązków;

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca;

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

znajduje się w woj. łódzkim w miejscowości Rogowiec i jest jedną z dwóch polskich fabryk Grupy Constantia Flexibles zaopatrującą Klientów w opakowania do żywności.

Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą z ponad 25-letnią historią. Obecnie zatrudniamy około 250 pracowników, którym staramy się stworzyć stabilne i komfortowe warunki pracy. Dzięki prowadzonym programom i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapewniamy naszej załodze bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie. Jedną z naszych wartości jest ciągłe doskonalenie – od procesów, przez inicjatywy propracownicze, aż po produkty dla naszych klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów, czego potwierdzeniem są certyfikaty jakości oraz pozytywne wyniki audytów socjalnych.

Jako producent opakowań foliowych, wraz z naszymi klientami, dbamy o ochronę towarów, zdrowia konsumentów i wspieranie zrównoważonego rozwoju. Dzięki prowadzonym wspólnie inicjatywom na rzecz lokalnych społeczności i środowiska staramy się kreować lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce wziąć aktywny udział w tworzeniu lepszej przyszłości To oferta dla osób szukających wartościowej i rozwojowej pracy w bezpiecznym, stabilnym środowisku, które potrafią i chcą dostarczać najwyższą jakość i dobre wyniki. Jeśli tak jak my, chcesz mieć aktywny udział w opracowywaniu zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie - do rozwijania swojego talentu i kształtowania świata razem z nami.

Przewiń do profilu firmy