Oferta pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

  • Austriacka 5, Rogowiec (pow. bełchatowski)
    Rogowiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:30-14:30,14:30-22:30, 22:30-6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + trzynasta pensja

Austriacka 5

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (cięcie, druk)

  • Dbałość o jakość oraz terminowe wykonanie prac

  • Dokonywanie przezbrojeń maszyn

  • Utrzymanie czystości i porządku w obrębie maszyn oraz działu

  • Praca zgodna z założonymi normami produkcyjnymi i zasadami BHP

Nasze wymagania

  • Chęć podjęcia stabilnej pracy i zdobycia nowych umiejętności

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30-22:30).

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy

  • Partnerskie podejście i przyjazną atmosferę

  • Zaplanowany i kompleksowy proces wdrożenia nowych pracowników przez doświadczonych specjalistów

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do sportu, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, premię roczną oraz dodatkowe środki na emeryturę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

CONSTANTIA TEICH POLAND W ROGOWCU

Znajdujemy się w woj. łódzkim w miejscowości Rogowiec i jesteśmy jedną z dwóch polskich fabryk Grupy Constantia Flexibles zaopatrującą naszych klientów w opakowania do żywności.

Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą z ponad 25-letnią historią.

Obecnie zatrudniamy około 250 pracowników, dla których staramy się stworzyć stabilne i komfortowe warunki pracy. Dzięki prowadzonym programom i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapewniamy naszej załodze bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie. Jedną z naszych wartości jest ciągłe doskonalenie – od procesów, przez inicjatywy pro-pracownicze, aż po produkty dla naszych klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów, czego potwierdzeniem są certyfikaty jakości oraz pozytywne wyniki audytów socjalnych. Mamy przyjemność szczycić się opinią jednej z najlepszych fabryk w Grupie Constantia Flexibles, a nasi pracownicy często uczestniczą w inicjatywach i projektach na forum Grupy.

Jako producent opakowań, wraz z naszymi klientami, dbamy o ochronę towarów, zdrowia konsumentów i wspieranie zrównoważonego rozwoju. Dzięki prowadzonym wspólnie inicjatywom na rzecz lokalnych społeczności i środowiska staramy się kreować lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy