Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn produkcyjnych

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie „RES – DROB” Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zadania

    • obsługa i przygotowanie urządzeń produkcyjnych,
    • kontrola jakości produktów gotowych,
    • kontrola procesu produkcyjnego,
    • kontrola jakości wyrobu gotowego,
    • współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii.

    Wymagania

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność,
    • zdolności manualne i zmysł techniczny,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    Prosimy o dodanie do CV (nazwy stanowiska pracy o które się Państwo ubiegają)
    dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać za pomocą APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 29.10.97nr 133, poz. 883).