Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn produkcyjnych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Copernicus Sp. z o.o.

    Copernicus sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się szczecińska firma hi-tech specjalizująca się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i komercjalizacji na całym świecie systemów podskórnego podawania leków (wstrzykiwaczy). Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Podstawowe obowiązki:

    • obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarek),
    • odbiór i kontrola detali produkcyjnych,
    • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • zdolność oceny wizualnej i funkcjonalnej detali niewielkich rozmiarów,
    • gotowość do pracy w określonych standardach jakościowych,
    • preferowane osoby z podstawową znajomością przetwórstwa tworzyw sztucznych i obsługi wtryskarek.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
    • możliwość przyuczenia,
    • kartę Multisport,
    • pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, ul. Litewska 10a. Dane zbierane są dla potrzeb bieżącej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego firmy Copernicus Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-344, przy ul. Litewskiej 10a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.