Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn produkcyjnych

Flame Employment Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Operator maszyn produkcyjnychNumer ref.: 03/2021

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny
  • załadunek i rozładunek maszyny
  • kontrola jakości swojej pracy w toku produkcji
  • wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane)
  • praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, sumienność
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy lub żurawik/suwnicę (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z  możliwością zatrudnienia bezpośredniego
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień UDT,
  • pracę w dobrej atmosferze
  • system poleceń pracowników

Cv prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-103), przy ul. Niedźwiedziej 5/2, na potrzeby rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. W przypadku braku kontaktu w ciągu 14 dni od aplikowania proszę uznać, iż kandydatura została odrzucona.

Ogłoszenie archiwalne