Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn produkcyjnych

LeasingTeam GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator maszyn produkcyjnychNumer ref.: 0036120

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych w fabryce katalizatorów samochodowych z wysokim poziomem zautomatyzowania w jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów produkcji na świecie.

Oczekiwania:

Oferta:

Fabryka znajduje się w gminie Środa Śląska w miejscowości Święte. Oferujemy darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia. Umowa o pracę tymczasową przez 6 miesięcy, po których następuje zatrudnienie bezpośrednio w firmieBezpłatny pakiet opieki medycznej, oraz karta Lunch Pass już od pierwszego dnia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

praca tymczasowa

Ogłoszenie archiwalne