Oferta pracy

Operator Maszyn Produkcyjnych

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługą maszyn produkcyjnych

  • kontrolą jakości produktów

  • prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

Szukamy zmotywowanych osób, które chcą zdobywać doświadczenie w nowoczesnym środowisku pracy. Jeżeli posiadasz zdolności techniczne oraz jesteś otwarty/-a na pracę w systemie zmianowym dołącz do naszego zespołu OPERATORÓW!

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • stałą pensję oraz premię

  • dodatek za pracę w weekendy

  • dofinansowanie do dojazdu

  • prywatną opiekę medyczną

  • kawę, herbatę oraz codziennie świeże owoce

  • stołówkę pracowniczą z budżetem na posiłki

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • zostaniesz wdrożony na stanowisku pracy bez względu na posiadane doświadczenie oraz

  • otrzymasz niezbędne szkolenia techniczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie, zatrudniając 90 tysięcy pracowników.

Dlaczego to dobre miejsce pracy dla Ciebie?

Czekamy na osobę pełną pasji i odwagi do działania, której postawa będzie wzorem dla innych członków zespołu. Jeżeli potrafisz patrzeć dalekowzrocznie a odpowiedzialność i zaufanie są dla Ciebie wartością - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy. Porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy