Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Produkcyjnych / Wtryskarkowy

Polfa - Lublin S.A.

Wojciechowska 42

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa maszyn (wtryskarki, wytłaczarki),

  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,

  • pakowanie wyrobów gotowych,

  • wprowadzanie danych do systemu jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w systemie zmianowym,

  • dostęp do pakietu socjalnego,

  • dostęp do programu emerytalnego PPE,

  • praca w zespole profesjonalistów.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o składanie CV drogą elektroniczną lub na adres: Polfa – Lublin S.A., ul. Wojciechowska 42, 20-704 Lublin.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” Spółka Akcyjna funkcjonuje na polskim rynku farmaceutycznym od ponad siedemdziesięciu lat. Jej szeroko rozpoznawalna marka stanowi gwarancję jakości a jej produkty cieszą się uznaniem personelu medycznego i partnerów biznesowych.

Firma zaprasza do udziału w procesie rekrutacji, zaangażowanych, pozytywnie nastawionych, ambitnych kandydatów/ki, w celu podjęcia pracy na stanowisku: WTRYSKARKOWY

Przewiń do profilu firmy