Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Produkcyjnych- złożonych lub prostych

Grupa Progres

4 5005 500 brutto / mies.
  • Bolszewo (pow. wejherowski)

    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma zajmuję się produkcją drzwi, znajduję się w Bolszewie.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych sterowanych ręcznie

  • kontrolowanie procesu produkcji

  • odbiór materiałów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia w pracy na produkcji/obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z drewnem

  • Siły fizycznej i stanu zdrowia umożliwiającego pracę na produkcji

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • Praktycznej umiejętności obsługi narzędzi (m.in. wiertarki stołowej, frezarki, suwmiarki, prasy mechanicznej)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę tymczasową ze stawką godzinową 24-28 zł brutto/h (uzależniona od doświadczenia)

  • Możliwość podwyżki już po okresie próbnym

  • Jednorazową premię w wysokości 1000 zł za przejście z innego zakładu pracy

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Zatrudnienie „od zaraz”

  • Premie miesięczne regulaminowe oraz uznaniowe

  • Bezpłatny parking

  • Codzienne wsparcie brygadzistów

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Przewiń do profilu firmy