Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn - Programista Maszyn Wtryskowych

SUMMIT AUTOTECH POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Skoczów, Bażanowice (pow. cieszyński)

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy maszyn – programowanie wtryskarek

  • Ustawianie i kontrolę parametrów wtrysku według stosowanej technologii

  • Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów

  • Montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych

  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych przezbrojeń, zmian parametrów wtrysku

  • Kontrolę gotowego wyrobu zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Bieżące rozwiązywanie problemów

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, istnieje możliwość przyuczenia.

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym tzw. 4-brygadowym (Zakład Skoczów) oraz 3 zmianowym (Zakład Bażanowice)

To oferujemy

  • Możliwość zawodowego rozwoju w branży Automotive

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Dofinansowanie do obiadów w pracy

  • Dowóz do / z pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie do obiadów w pracy

SUMMIT AUTOTECH POLAND Sp. z o.o.

SUMMIT AUTOTECH POLAND Sp. z o.o. jest producentem części tworzywowych dla branży motoryzacyjnej. Swą działalność firma prowadzi na terenie Tajlandii, Indii, Korei Południowej, Słowacji, Meksyku i Polski.

Przewiń do profilu firmy