Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn prostych

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

22,0025,00 brutto / godz.
  • Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), niektóre soboty (dodatkowo płatne)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:30-14:30, 14:30-22:30 i jeśli 3 zmiany to 22:30-6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola maszyn produkcyjnych sterowanych ręcznie

  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z technologią produkcji

  • Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku

  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

  • Kontrola jakości wyrobu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe

  • 2 lata doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi m.in.: wiertarki stołowej, gilotyny ręcznej, prasy mechanicznej, frezarki

  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych w stopniu podstawowym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy przy obrabiarkach drewna - mile widziane

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Możliwość podwyżki już po okresie próbnym (3 miesiące)

  • Jeśli aktualnie pracujesz na podobnym stanowisku, także premię powitalną!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karta Multisport

  • bilety do kina

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci

  • pieniężne świadczenia świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy

3

Decyzja o zatrudnieniu - dzień po spotkaniu

Chciałbyś pracować na produkcji? Masz doświadczenie przy obsłudze maszyn i narzędzi stolarskich? Szukasz stabilnego, uczciwego miejsca pracy? Zapraszamy! Oferujemy rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość podwyżki już po okresie próbnym, a jeśli aktualnie pracujesz na podobnym stanowisku, także premię powitalną!

Przewiń do profilu firmy