Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Operator Maszyn Przeładunkowych

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.O firmie

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.

Przytorowa 1

Pruszków

METRANS, wiodący operator kolejowy oraz lider rynku przewozów intermodalnych pomiędzy portami morskimi, a ich zapleczem w krajach Europy Środkowej, Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa samojezdnych urządzeń do przeładunku kontenerów
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprzętu przeładunkowego w gotowości eksploatacyjnej
  • Uczestniczenie w naprawach oraz przygotowaniach urządzeń do kontroli ich stanu technicznego
  • Współpraca z kierowcami przybywającymi na terminal
  • Wprowadzanie pozycji kontenerów do systemu informatycznego
  • Praca w systemie równoważnym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Gotowość do pracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Zdobycie uprawnień TDT i szkolenia
  • Możliwość rozwoju oraz samorealizacji
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS

Aplikacje proszę przesyłać klikając przycisk:

Ogłoszenie archiwalne