Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn przemysłowych

WOPOL

4 278,954 748,87 brutto / mies.
  • Dąbrówka (pow. poznański)

    Dąbrówka (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów

  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym

  • kontrola jakości wyrobu

  • transport wewnętrzny

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • praca w systemie jedno zmianowym

  • odpowiedzialność i uważność

To oferujemy

  • wdrożenie do pracy na stanowisku - szkolenia

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w godzinach 6:00 – 14:00 jedna zmiana

  • dodatki świąteczne

O nas

Mała firma produkujące kartony i opakowania tekturowe poszukuję pracownika do dłuższej współpracy.

Działamy i rozwijamy się od 13 lat. Od początku dokładamy wszelkich starań aby