Logo Pracuj.pl

Operator maszyn przemysłowych

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji i pakowaniu wyrobów czekoladowych zgodnie z przyjętymi standardami (BHP, jakość, wydajność) w oparciu o plan produkcyjny.

  • Usuwanie i zapobieganie awariom poprzez prewencyjne działania, konserwację, przeglądy.

  • Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy poprzez przestrzeganie procedur i zgłaszanie uwag dotyczących bezpieczeństwa i warunków pracy.

  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego.

  • Prowadzenie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej.

  • Koordynowanie pracy osób w rejonie linii produkcyjnej.

  • Współpraca z działami wspierającymi.

  • Aktywny udział w procesie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Profil Operatorki/ Operatora maszyn

  • Wykształcenie min. zawodowe, średnie - preferowane techniczne.

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Umiejętność obsługi komputera i mile widziana znajomość systemów fabrycznych.

  • Umiejętności techniczne.

  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia UDT (np: obsługa wózków widłowych i suwnic).

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku (częste zmiany asortymentu).

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz: premia miesięczna uzależniona od realizacji wskaźników, dodatki za pracę w nocy, dodatki za pracę w niedzielę i święta

  • Pracownicze Plany Emerytalne - po roku zatrudnienia

  • Słodkie paczki na święta, premie na święta i konkursy dla pracowników

  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

  • Nagroda jubileuszowa

  • Zniżki w Firmowym Sklepiku

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna

  • Wydarzenia firmowe

  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi maszyn

O nas

Carletti Polska sp. z o. o. to producent wysokiej jakości bombonierek, nadziewanych pralin i cukierków. W naszych bombonierkach znajdziecie czekoladki w całej gamie kształtów i smaków, również ręcznie zdobione. Aby zaspokoić gusta i smaki naszych Klientów stale rozszerzamy swój asortyment, a obecnie rozbudowujemy naszą fabrykę w Pruszkowie.